Witamy na stronie Schuetze Polska
Witamy na stronie Schuetze Polska

Schuetze Schuhe to firma założona w 1925 roku w Tragwein w Austrii. Od początku swojego istnienia firma stara się produkować wysokiej jakości buty. Aby osiągnąć ten cel, niezbędne są wysokiej jakości materiały, wygodne dopasowanie, umiejętne wykonanie i pasja do obuwniczego rzemiosła. Mottem firmy jest "BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA".

czytaj całość »
Obuwie bezpieczne Made In Austria
Obuwie bezpieczne Made In Austria

Marka SCHÜTZE-SCHUHE jest znana z wysokiej jakości komponentów. Tylko dokładne dopasowanie i połączenie tych części wyznaczają jakość naszych butów. Konsekwentna automatyzacja i wykorzystanie 5 sześcioramiennych robotów umożliwiają firmie SCHÜTZE-SCHUHE produkcję na miejscu w Tragwein.

 

czytaj całość »
Y-PROTECTOR - INNOWACJA SCHÜTZE-SCHUHE
Y-PROTECTOR - INNOWACJA SCHÜTZE-SCHUHE

Ludzka stopa składa się z 28 kości. 16 kości palców, 16 kości śródstopia i 7 kości stępu. Kości śródstopia i kości stępu są połączone naprężonymi więzadłami i, w przeciwieństwie do palców, nieruchome. Dzięki zastosowaniu Y-PROTECTOR - innowacji SCHÜTZE-SCHUHE konstrukcja buta zapobiega powstawaniu obniżonych łuków stopy lub płaskostopia, chroni stopę przed odkształceniem, odciąża mięśnie stóp.

czytaj całość »

Polecane produkty

DACHDECKERPROFI MODEL 4346 DACHDECKERPROFI MODEL 4346
Cena: 499,00 zł 530,00 zł (netto: 405,69 zł 430,89 zł )
zobacz więcej
  • promocja
Wybierz język
Zaloguj się by poznać ceny
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Współpracują z nami

 

   

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl