Y-PROTECTOR - INNOWACJA SCHÜTZE-SCHUHE 0
Y-PROTECTOR - INNOWACJA SCHÜTZE-SCHUHE

Ludzka stopa składa się z 28 kości. 16 kości palców, 16 kości śródstopia i 7 kości stępu. Kości śródstopia i kości stępu są połączone naprężonymi więzadłami i, w przeciwieństwie do palców, nieruchome.


1. DŁUGOTRWAŁE STANIE
Jeśli więzadła tę są znacznie obciążone z powodu długotrwałego stania, dużego ciężaru lub genetycznie uwarunkowanej słabości, łuk podłużny zaczyna opadać, co prowadzi do obniżonych łuków i w konsekwencji płaskostopia z wszystkimi niekorzystnymi konsekwencjami dla ogólnego stanu zdrowia. Ochraniacz Y-protector dzięki usztywniaczowi tworzy mostek od kości piętowej do kłębu palucha, co pozwala uniknąć opadania podłużnego łuku stopy.

2. BEZPIECZNE CHODZENIE
Przy chodzeniu po nierównych lub pochyłych powierzchniach i gdy stopa wygina się we wszystkich kierunkach, ochraniacz Y-protector chroni kości stępu przed nadmiernym wypaczeniem i odkształceniem, co zapobiega bólom stóp, takich jak pieczenie podeszwy, a także bóle mięśni i ścięgien w łydkach.

3. STABILNE USTAWIENIE STÓP
Ochraniacz Y-protector zwiększa stabilność ustawienia stóp, nie pogarszając szczególnej charakterystyki tłumienia podeszwy. Optymalny rozkład nacisku i siły uderzenia na całej stopie łagodzi zmęczenie mięśni stóp i zmniejsza ryzyko urazów kości piętowej.

Y-PROTECTOR - INNOWACJA SCHÜTZE-SCHUHE

POPIERA ŁUK PODŁUŻNY stopy i zapobiega powstawaniu obniżonych łuków stopy lub płaskostopia.
CHRONI STOPĘ PRZED ODKSZTAŁCENIEM na nierównym podłożu i przy wchodzeniu po drabinie.
ODCIĄŻA MIĘŚNIE STÓP dzięki lepszemu rozkładowi nacisku oraz bezpiecznego i trwale stabilnego ustawienia stóp.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się by poznać ceny
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl